Kapų priežiūra

 Dėl savo užimtumo, gyvenamosios vietos, senatvės ar laiko stokos sunku yra aplankyti ar pasirūpinti savo artimųjų kapavietėmis.

Visada norisi, kad kapavietė atrodytų gražiai bei tvarkingai, ypač per Šventųjų ir Mirusių dieną, Motinos ir Tėvo dienas, ar po laidotuvių. Mes galime jums padėti:

  • Nuolatinė kapavietės priežiūra* (25 Eur/mėn.) – į sumą įskaičiuota mažiausiai 3 apsilankymai, esant labai karštam orui nuvykstama dažniau (palaistyti augmeniją).

Piktžolių ravėjimas, sutvarkoma aplinka (surenkami spygliai ,lapai, nuimamos sudegusios žvakės, apravimi takeliai), nuvalomas paminklas, tvorelė, pavarpoma žemė, palaistoma augmenija, uždegama žvakutė.

  • Kapavietės tvarkymas po laidotuvių (55 Eur) – į suma įskaičiuota žvakių, gėlių, vainikų nuėmimas, grunto nuėmimas, išlyginimas, juodžemio užpylimas (neįskaičiuotas juodžemis), naujų žvakių, puokštės uždėjimas.
  • Proginis kapo tvarkymas (40 – 70 Eur) – priklausomai kiek yra apleista kapavietė, sutvarkoma aplinka (surenkami spygliai, lapai, apravimi takeliai), juodžemio užpylimas (neįskaičiuotas juodžemis), pasodinama augmenija (neįskaičiuota augmenija), uždegamos žvakutės.
  • Apleisto kapo tvarkymas (nuo 70 Eur) – su kiekvienu klientu tariamės individualiai.

*Nuolatinės kapavietės priežiūros kaina galioja tik Anykščių miesto kapinėse. Dėl rajoninių kapaviečių, su kiekvienu klientu tariamės individualiai.